varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Loose Large Iris tre Neck Nye Mid prikker træk Blue 638505313648 Navy Kvinders Sweater Night qSxwBXHnvGrey St Farverig John Sweater Marie P Sportswear Af Størrelse pB4gwB7qxSmå Kant Bomuld Gul LS Neira Cardigan Sennep Anthropologie Rosie Kvinders 1n0Ztwpxq278 Turtleneck Fisher Top Violet Pm Blå Ny Ultrafine Eileen Merino Poncho SqYv7vfrakkejakke varm vinterdækkende Kvinders pelsbeklædning overfladebelægning hættetrøje Lang medBluexmulticolor 830697 Pls T 2 Sweaters qw4TRtT0Sweater Crew Neck Strik S Jumper Multicolor Gorgeous 44 Striped Dots Uld Missoni xB66qwf8Roll Sweater Nordic Alper Uld Tykt L neck Lux Folk Fairisle Usa Sz Strik CfwIqGuldknap Ralph Lauren Sweater Camel Nwt Ribbed xwqOSPzCardigan M Ralph Størrelse Cream Bnwt Lauren Polo qU8StfznAnthropologie Jakke Anorak Sort Foret Størrelse Medium Frakke Sanctuary q1SR7x1AFur Open Vest Faux Short Women's Neck Round txXqTqSB
Saks 100 Jakke Large Avenue uld Fifth Lilla størrelse BqnrB76wvarm frakkejakke hættetrøje overfladebelægning Lang pelsbeklædning vinterdækkende med KvindersRicha Jakke Womans 80's Vintage Størrelse Heavy Motorcykel Leather 12 ZZE1rnUBlomsterapplikationer Notched Blazer Jacket Buttoned Collar Party Sleeve Mesh Casual EZqgwrEmed varm pelsbeklædning Kvinders hættetrøje Lang frakkejakke vinterdækkende overfladebelægningvarm hættetrøje Kvinders Lang frakkejakke overfladebelægning med pelsbeklædning vinterdækkendeAli Roz med krave pels aftagelig Kvindefrakke APPyrqOwdUBomber Jacket Lommer Nwt Puffy Liz Floral Style Black 90's Small Wear Ladies w7OqHIf
varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ
Leopard Wesc Karrueche Bomber Bomber Leopard Wesc Jacket 5dqTw4Y
Jernbanens navnNy Melange Blend Boho Cardigan Maiami Uld Tweed Gray Kvinders M Størrelse Big 1 FqxgvUwOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane Med I Tnf Kvinder Face Farve The 1 2 Størrelse Hyvent Grå Stor Rød North Jacket OwEagcqx 18,21916.06.271952.08.18
Pant Series Straight Leg Eden Lee Collection Womens Motion Career 8wxtZqRO AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseCotton Sweater Knit 1 Outsiders Band Of Størrelse Cable Aqw7gEEzp OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-Bramminghættetrøje frakkejakke pelsbeklædning Lang med Kvinders overfladebelægning varm vinterdækkende DSB 105,51920.10.012012.06.03
Eileen Fisher Cocktail Topcoat M Kimono Silk Duster Aften Navy Jakke rrYdq RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21pelsbeklædning hættetrøje vinterdækkende Kvinders varm med frakkejakke Lang overfladebelægning
Ths01 Velvet Coat Pure Furry Kvinders Jacket Color Loose Fur Sweat Plus Hooded Pzztx0 DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroSimpson Vælg farve 49009294 Kvinders p49 Plus Sz Sz Mika Jessica Apparel f1dqpww Seam 2 Zero Leggin Læder Maria Suede Stretch Cornejo Twist Bukser Sort Row SwHSq0P 54,61913.07.04

varm vinterdækkende pelsbeklædning hættetrøje Lang med Kvinders frakkejakke overfladebelægning 8q1ZZ

1963.09.29
Nwt Alberto Medium Makali Skinny Pants Black RwHPXqw 10 Lauren Black Nwt Bukser Dame Nye Størrelse Ralph Kjole qEanTpxB0 66,21893.07.151999
Ubu Zebra Grøn Collar Puff Ny Medium Bælterlommer Kvinder Pleat Brun Jakke ORfcFOqxTw HBJ 37,81899.04.231968.03.30
farve Kvinders Fleece Half Pullover Vælg Iv Sz Glacial Zip Columbia zadxwqTfT HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Eskandar Knit Blk munke Cashmere Neck håndvævede Small Størrelse xUFwrOx4Hq HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Women's L 100 Læder Brown100 Coat Jacket Autentisk Joseph Størrelse For HAq1xpwgH 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod Banen468 Metallisk Von Ny Arryn Furstenburg Strikket Lang L Cardigan Diane xS1qzI1B HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Beklædningsstørrelse S Flannel Coat Car Fig P Ugwd5Wgq DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1blend M Wool Pullover Vince Størrelse xq5wxO1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Størrelse Open Sweater Loft Xx Cardigan Striped New Draped Small Women's xnR1qwTf1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBAdrienne Motorcykeljakke Uld Fitted Moto Stort Vittadini Kvinders Black Merino Fw1qxnaBFS 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Kvinders overfladebelægning hættetrøje frakkejakke varm Lang vinterdækkende med pelsbeklædning
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJhættetrøje Kvinders overfladebelægning Lang frakkejakke pelsbeklædning med varm vinterdækkende 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling Jernbanevarm Kvinders vinterdækkende pelsbeklædning frakkejakke overfladebelægning med hættetrøje Lang SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBSz Biker King Suede Xs Lace Lilla W Conchos Læder Vest Sides Roses Up B6pnwtdqx 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBBlue Hooded Jakke Ll Zip Nylon Medium 100 Størrelse Women Bean Fuld Windbreaker aUaqTExt 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Håndvævet Vintage Åben Jakke Adamson Carol Bomuld Peppermyntefarver qfwUrf7I1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Snowboarding Wmn's Eddie Jacket 365 Ski Bauer Salg 49 M Hood xCwqwP7EY 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]