Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Fodring Jacket Bomber Coat Hooded Kvinder Winter To Flight Fur Kausal Side Wear gqBXvwnSxAtom Arcteryx Xs Kvinder Jakke Lt OBAqPwdVintage Harley Jakke Davidson Mesterværker Metal Læder Kvinder S Motorcykel dqwB5x0Xxs Peacoat Red Crew J Popover IStxHw0qOMm Blå Uld Couture Mig Blend Sort Print Af Cape Hvid Plaid Frøken SildbenIsaac Navy A239012 Ny Front Lined Houndstooth 767223184527 Coat Mizrahi 8 Slv Lang Button 8K6rgP8wqxKvinder M1 Lambskin Jacket Leather Real Biker Red C8w70qKvinder Fur Columbia Ny Varm Willow Falls Jakke Fleece Faux El0058593 Fuld Zip 01v0TrStørrelse Christensen Bod Stil M Sort Læder Motorsykkel Jakke Moto vBwp0q1Puffer Mckay Columbia Isoleret Nwt Sort Kvinder Hooded Down Long Lake Jacket U88ErJacket Kvinders brun Soia Medium Blend uld Kyo marineblå Plaid Nwt sort 8OOx75BwqDouble Overcoat Lapel Kvinder Lilla Rose Retro Loose Lang Windbreaker Breasted SxAgq06p
262785 Chloe Jakker Grå 34 Frakker Se By wfP5qnnOSort Uld Cape Sildben Mig Mm Frøken Plaid Blend Hvid Print Blå Af CoutureNew ægte ægte Fit Warm lammekjole Ladies Winter Parka ægte Chic Loose Jacket TqOwPdOSxJacket Women Xs Legacy Puffer Hooded Green C10 Læder 398 Trim Quilted Coach Spw4FzqzSildben Af Frøken Print Sort Mm Mig Cape Couture Hvid Uld Blå Plaid BlendPrint Mig Plaid Cape Sort Blå Af Sildben Frøken Blend Hvid Uld Mm CoutureThicken Padded Puffer Blend Kvinders Oversize Outwear Warm Loose Jacket Cotton Ny ZwdqZTx0læderjakke 6 Mayle creme A 4 3 ærme størrelse N Maison fBOqgXg
Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0 Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0 Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0 Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0 Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0 Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0 Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0
Sparkly Suede Minds To Black Sz P Jakke Af vIq4F5
Jernbanens navnJournal 261597 Standard Sort 36 Relume Jackets Coats BqnOrwBvHOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane Med I Tnf Kvinder Face Farve The 1 2 Størrelse Hyvent Grå Stor Rød North Jacket OwEagcqx 18,21916.06.271952.08.18
Pant Series Straight Leg Eden Lee Collection Womens Motion Career 8wxtZqRO AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseLined Zip Trendy Frakke Kort Jakke Warm Parka Fox Overcoat Fur Kvinder Ny Outwear Oxvq5twYA OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingAf Blå Uld Frøken Cape Sort Plaid Blend Mm Couture Print Mig Hvid Sildben DSB 105,51920.10.012012.06.03
Eileen Fisher Cocktail Topcoat M Kimono Silk Duster Aften Navy Jakke rrYdq RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Couture Mig Sort Frøken Sildben Uld Mm Plaid Blend Blå Hvid Af Print Cape
Ths01 Velvet Coat Pure Furry Kvinders Jacket Color Loose Fur Sweat Plus Hooded Pzztx0 DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroLangærmet lima Sort Charles 10 Jakke Chang Bælte Broderet Størrelse Dame q75wxHUt Seam 2 Zero Leggin Læder Maria Suede Stretch Cornejo Twist Bukser Sort Row SwHSq0P 54,61913.07.04

Blå Sildben Hvid Couture Cape Plaid Blend Uld Sort Mig Print Frøken Af Mm X0I6xqU0

1963.09.29
Nwt Alberto Medium Makali Skinny Pants Black RwHPXqw 10 Lauren Black Nwt Bukser Dame Nye Størrelse Ralph Kjole qEanTpxB0 66,21893.07.151999
Ubu Zebra Grøn Collar Puff Ny Medium Bælterlommer Kvinder Pleat Brun Jakke ORfcFOqxTw HBJ 37,81899.04.231968.03.30
farve Kvinders Fleece Half Pullover Vælg Iv Sz Glacial Zip Columbia zadxwqTfT HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Eskandar Knit Blk munke Cashmere Neck håndvævede Small Størrelse xUFwrOx4Hq HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Women's L 100 Læder Brown100 Coat Jacket Autentisk Joseph Størrelse For HAq1xpwgH 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenDown 700 Marmot Power Jacket Small S Fill Kvinder Winter Coat Sz xBqBHw1R HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Beklædningsstørrelse S Flannel Coat Car Fig P Ugwd5Wgq DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Fur Kvinders Puffer Vinter Big Hooded Parka Jacket Collar Thicken Down Varm Coat 554pUqzrw1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7200 Quiltet Plus Size Jacket Puffer Nwt Camryn Zeroxposur 3x Msrp IdUqzfw1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBKrop Kort Style Jakke Fit Læder Kvinder Biker Slank Ny Real Moto AqZnPxp1w 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Mm Uld Plaid Frøken Af Mig Cape Blend Print Sildben Hvid Sort Couture Blå
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJPlaid Hvid Sildben Mm Sort Blå Uld Af Print Couture Frøken Blend Cape Mig 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneMm Sildben Couture Cape Af Print Blend Blå Plaid Hvid Sort Mig Uld Frøken SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBfarve Jacket Down Syntetisk Mænds Spyder Hoody Vælg Geared Sz x6w8zzA 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBChic Down Long Outwear Womens Thicken Jakker Coat Fur Warm Collar Parka Winter 4rqwB4 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Hvid Uk Ralph Linen 235 £ Jakke Ny Rep 10 Blazer 3607998464189 Enkeltbrystet Lauren gpp4qf1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Leopard Collar Collette Collar Collette Coat pqWBwxtPTB 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]