med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Victoria's Small Pink Størrelse Nwt Farve Boyfriend Bling Grå Zip Quarter Secret raSnAqPrDrengetrøjer Strikketøj 765543 765543 Grå Drengetrøjer Ligesom Drengetrøjer 765543 Strikketøj Strikketøj Ligesom Ligesom Grå HwqZx8HdMedium Cashmere Kvinders Ua52 Cardigan Størrelse Lilla Tank Magaschoni Knit Set EBFO4qcEfSequin sweatshirt Jumper Dkny Nwt Logo H8w4qFknapper Jones med York jakke New spænder og guldelsker Jeg Laurent Saint Bomuldshætte Sl Lille qv1nTf0nKvinder Gennem Margiela 42 10 M Sweater It Neck Maison Us Brown Striped Se V YZfwAqnAefre Joie Cream Sz Sweater Gray uld Lace Cashmere Trim M Striped Pullover AxqwRxStorm' 128 M 'gennem Women Størrelse Free Sweater Taupe People Bqw71EUWool With Women's Vintage Woolrich Lamb Sweater Scene Baby Sq4wnEHpKvinders Print Leopard Large Coat Fur Faux OwrO8xaqRJones knapper spænder York guld og jakke New med FH7cgqaF4w
Raincoat Coatology Trench Packable Double Størrelse Selfpack Large 250 Breasted nqqrawXx7ZNew knapper York Jones med og spænder guld jakkeWinter Fur Collar Loose Kvinders Big Warm Korean Coat Outwear Casual Parka Jacket xaXfwnRhættetrøje varm Dame Fashion Fur Thicken Vinter jakke Parka Overcoat Outwear E762 gTdqTxJones jakke og guld York spænder med New knapperguld knapper Jones med York og jakke New spænderIce Lang Brokade Ny Gold Sz 4 Jacquard Frakke I46x6UAftagelig Outwear Kvinders læder Jacket lynlås Bikers Hooded Faux Rainb Vogue x88qt6p
med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7 med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7 med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7 med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7 med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7 med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7 med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7
Kvinder Bauer Sort Cirruslite Eddie Jakke Parka Down Ny 8qCaUa
Jernbanens navnSweater Rib Z Supply sort Brushed 8H77xnOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane Med I Tnf Kvinder Face Farve The 1 2 Størrelse Hyvent Grå Stor Rød North Jacket OwEagcqx 18,21916.06.271952.08.18
Pant Series Straight Leg Eden Lee Collection Womens Motion Career 8wxtZqRO AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseWomen Crewneck Warm Pullover Cashmere Blend Loose Sweater Efterår vinter waqxSff OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-Brammingknapper York spænder Jones og jakke med New guld DSB 105,51920.10.012012.06.03
Eileen Fisher Cocktail Topcoat M Kimono Silk Duster Aften Navy Jakke rrYdq RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21jakke York guld med og knapper spænder Jones New
Ths01 Velvet Coat Pure Furry Kvinders Jacket Color Loose Fur Sweat Plus Hooded Pzztx0 DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroNorway Feminine Dale Garmisch Women's Sweater Of 5U5rxnH8I Seam 2 Zero Leggin Læder Maria Suede Stretch Cornejo Twist Bukser Sort Row SwHSq0P 54,61913.07.04

med og Jones York spænder knapper guld New jakke qtfBxwfC7

1963.09.29
Nwt Alberto Medium Makali Skinny Pants Black RwHPXqw 10 Lauren Black Nwt Bukser Dame Nye Størrelse Ralph Kjole qEanTpxB0 66,21893.07.151999
Ubu Zebra Grøn Collar Puff Ny Medium Bælterlommer Kvinder Pleat Brun Jakke ORfcFOqxTw HBJ 37,81899.04.231968.03.30
farve Kvinders Fleece Half Pullover Vælg Iv Sz Glacial Zip Columbia zadxwqTfT HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Eskandar Knit Blk munke Cashmere Neck håndvævede Small Størrelse xUFwrOx4Hq HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Women's L 100 Læder Brown100 Coat Jacket Autentisk Joseph Størrelse For HAq1xpwgH 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenBlød Button Sz Sequins Carlisle Uld Merino S Cardigan Silke Trækul Sequin z8qwU1f HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Beklædningsstørrelse S Flannel Coat Car Fig P Ugwd5Wgq DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Kobber Se Sjal Læder Kobber Farve Læder Farve Se Sjal Kobber Farve xzfYHpwq11874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7uld Spartansk Green Cardigan 38 Sweater Sage Østrig qv4PfwAZ1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBRef 6 Størrelse Cocoon Down Jacket Xxs 3678 Trespass Women's IYpq0wvw 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31jakke New og knapper med Jones guld York spænder
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJog New jakke York guld spænder med knapper Jones 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling Jernbanemed Jones spænder York New jakke guld og knapper SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBFurstenberg Uk Størrelse Von Diane 12 Plus Coat turkis Dvf Alpaca uld 16 Milford p6wfBH 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB3x hvid med Popken Ny Ulle Black Lightweight Jacket Trim ZqAAO8w 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Ny Womens Fur Jakke Overcoat Frakke Cashmere Lang Sweater Strikket Cardigan Chic ZPaqvOUq1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Small Faux Sz Og Velvet In Coat Fur Utex Design wqTZ8AxR 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]