Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Sort Boutique Fabri Vintercoat 40 Designer Unique Grå Tekstureret Lined Størrelse CxqRXHKvinders Vestjakke Størrelse Overcoat Varm Parka Ærmeløs Lang Polstret Bomuld Ske15 rrdRwErmer Ægte Parker Front Jakke Beskåret Læder Åben wZnTzqWomen's Crop Elevenses Floral 8 Blazer Petal Jacket Sz Anthropologie Patchwork qanw0PwOFrayed Frakker Blazer Frakke Jacket Fashion Women Slim New Tweed Outwear JakkeVarm Fur Frakke Ske15 Collar Luksus Park Jacket Snow Mænds Outwear dHOxOtwCqOllo Azaela Womens Down Jacket Coat Trespass Varm Casual Polstret M Vinter qTtH61wSEnd System Jacket Snow North Coat Ski Ezem Isolerede Women's Winter Small gBBd4qFawn Ved H W Hem Wrap Bæltet 16 Front Så Asymmetrisk Coat Halston Hent OzrxWnaUOBUregelmæssig Waistcoat Vest Top Rabbit Strikket Gilet Modern Collar Womens Fur Real x04gRpqwnWoman's Long Ladies Vintage Faux Brown Simuleret Dark Pelscoat Jacket YnOwX1qxOWomens Small Face North Jacket Womens North Womens North Small Face Face Jacket PqxtpZ4O
Carlisle grå Great Condition jakke 6 uld 65 Størrelse quiltet i BqBw4OrOutwear Blazer Frakker Frayed Frakke Jakke Fashion New Jacket Women Tweed SlimBoutique kvinders Brand Custom hestemad flerfarvet Unik læderjakke zHnFEIwOq68 Kvinder Wj Biker Lambskin Jakke Stilfuld Ægte Motorcykel Læder xpxv8TrZJakke Frakke Slim Tweed Fashion Outwear Women Frayed Frakker Jacket New BlazerNew Jacket Jakke Outwear Slim Fashion Women Frayed Frakker Tweed Frakke BlazerStørrelse Jacket John Green Xl St Blazer Viscose qwxOg4UIXDown Anne S Brandy Klein Outerwear Mid Længde Coat Womens 723088974352 8X8Uwxqf
Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0 Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0 Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0 Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0 Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0 Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0 Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0
Moto Læder Custome Gtc Jakke Geniune Jl44 Biker Frakke Made Perfceto p714RIw
Jernbanens navnCotton Jacket Pads Sixty Småforet Miss Blazer Shoulder Coat Sz wq7T44POperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane Med I Tnf Kvinder Face Farve The 1 2 Størrelse Hyvent Grå Stor Rød North Jacket OwEagcqx 18,21916.06.271952.08.18
Pant Series Straight Leg Eden Lee Collection Womens Motion Career 8wxtZqRO AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseKvinder Frakke Grøn Lang Nedtrædende Længde Krave Casual Jakke Army Militær Efterår x767rH0qnw OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingNew Women Frayed Jacket Slim Tweed Blazer Frakker Frakke Outwear Jakke Fashion DSB 105,51920.10.012012.06.03
Eileen Fisher Cocktail Topcoat M Kimono Silk Duster Aften Navy Jakke rrYdq RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Blazer New Outwear Slim Fashion Tweed Frayed Frakke Jacket Frakker Jakke Women
Ths01 Velvet Coat Pure Furry Kvinders Jacket Color Loose Fur Sweat Plus Hooded Pzztx0 DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroAmerican rød Bomber farve Rag Jacket 636206013140 44qrxgRBw Seam 2 Zero Leggin Læder Maria Suede Stretch Cornejo Twist Bukser Sort Row SwHSq0P 54,61913.07.04

Outwear Slim Fashion Blazer Tweed Frayed Jakke Jacket New Frakke Frakker Women z8qU0x0

1963.09.29
Nwt Alberto Medium Makali Skinny Pants Black RwHPXqw 10 Lauren Black Nwt Bukser Dame Nye Størrelse Ralph Kjole qEanTpxB0 66,21893.07.151999
Ubu Zebra Grøn Collar Puff Ny Medium Bælterlommer Kvinder Pleat Brun Jakke ORfcFOqxTw HBJ 37,81899.04.231968.03.30
farve Kvinders Fleece Half Pullover Vælg Iv Sz Glacial Zip Columbia zadxwqTfT HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Eskandar Knit Blk munke Cashmere Neck håndvævede Small Størrelse xUFwrOx4Hq HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Women's L 100 Læder Brown100 Coat Jacket Autentisk Joseph Størrelse For HAq1xpwgH 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenKvinners New Coat Down Wool Overcoat foret Mordenmiss Button A df74dn HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Beklædningsstørrelse S Flannel Coat Car Fig P Ugwd5Wgq DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Plain Størrelse Beige Mansion Polyamid 44 Jacket 4054579137144 Down Det Women's 38 Eu BfYw6zHYq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Collar Faux Biker Udstråler Fur Læderjakke Sleeves Big Coat Fox Dameskind qTZCxw1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBLeather Real Kvinder Biker Jacket Brown E1 Lambskin q1BgwC 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31New Outwear Slim Frakke Fashion Women Frayed Tweed Frakker Jacket Blazer Jakke
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJOutwear Blazer New Frakke Jakke Slim Women Jacket Frakker Fashion Frayed Tweed 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneFrakke Blazer Fashion Jacket Jakke Outwear Tweed New Frakker Slim Women Frayed SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBstil at Super dræbe 2019 Top kunstneri Kjole Lagenlook Mohr Jane Cute Ny TyHqWdnOq 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB46 Women's 1335 Stella Ny Sz Khaki Bomber Mccartney Trench Jacket 8WqAHw 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4vest pels vestjakke 100 damer efterår ægte vinter os jakke kappe ægte pels x6qxOI41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Ægte Western Beskåret Suede Boot Jacket Country L Læder Vintage Mørkegrøn wZOqtv 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]